Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

PlanToys®

Çocuklarınız ahşapla tanışsın

Sağlıklı ahşap oyuncak lideri PlanToys® 2014 ürünleriyle Türkiyede!

KalkanYapı firmamız PlanToys® oyuncaklarının tek yetkili distribütörüdür.

Eğitici özelliği açısından Oppenheim Toy Portfolio Award ve Parent`s Choice Award gibi bir çok ödül alan PlanToys® çocuklar için üretmeye devam ediyor.Eğitici ve güvenli oyuncak üretmekle kalmayıp, doğayı korumaya özen gösteren marja ürünlerini toksit olmayan maddeler ve boyalar kullanarak doğal malzememerle üretmektedir.PlanToys oyuncakları çocukların hayal gücünü geliştirmeye yönelik ve çocukların fiziksel,entelektüel gelişimlerini destekler.

Onların sağlığı için günümüzün trendi ahşap oyuncaklar

Teknoloji ile birlikte doğal olan bir çok oyuncağın yerini plastik,elektronik ve kimyasal madde içeren oyuncaklar almaya başlamıştır. Biz woodoco olarak yeni nesil çocukları doğal ahşapla tanıştırmayı ilke edindik. Çocukluğumuzda oynadığımız ahşap oyuncakları onlarında oynayabilmesi için en güncel en yaratıcı oyuncakları bu kategoride sizlerle paylaşacağız.

Kategorilerde ahşap oyuncaklar yaş gruplarına göre sınıflandırılıp uygun yaş grubuna göre ürün seçimi kolaylaştırılmıştır. Ahşap ürünlerin bir diğer tercih sebebi ise uygun fiyatlı olmasıdır.

PlanToys® oyuncaklarımız çocuklarınızın birçok açıdan gelişimde bulunmalarını sağlayacak.Görsel hafızaları gelişecek,duyusal algıları gelişecek,sebep sonuç ilişkisi kurmayı öğrenecek,dokunsal olarak malzemeler arası farklılıkları öğrenecek,hayal güçleri ve yaratıcılıkları gelişecek,mantıksal matematiksel olarak problem çözme yetileri gelişecek.

Plan Toys® resmi internet sitesi www.plantoys.com.tr